Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egyre jobban félek ettől a...

Egyre jobban félek ettől a H1N1 től a sok haláleset miatt, de nem merem beadatni az oltást. Mi van ha mellékhatásai lesznek pár év múlva? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 15:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem koncentrálsz inkább a megelőzésre? Friss levegő, kézmosás, savanyú káposzta, cékla, sütőtök és társainak evése, szaunázás, furtás?
2009. dec. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
ha egészséges vagy, és erős az imunrendszered, semmi szükség az oltásra. a sima influenzába se hal bele, aki egészséges, szóval ebbe se.
2009. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Én úgy gondolom, hogy egy sima influenzába is halnak meg ennyien, csak azt nem halljuk a hírekbe! El kell adni a megvásárolt oltóanyagot!

Tedd ugyanazt mint eddig, egyél gyümölcsöt, élj egészségesen, szedj c vitamint, ne STRESSZLEJ, véleményem szerint ez utolsó okozza a legtöbb bajt!

2009. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%

Ne nézz híradót. Én ezt teszem. Nem érdekel az egész felhajtás amit az oltass-ne oltass ügyből csinálnak. Minden nap gyalogolok 3 km-t kb (nem olyan sok, de átlag fölött van bőven, ha azt nézzük milyen a mai társadalom), sokszor mosok kezet és ennyi az egész amiben kicsit másképp viselkedem mint amúgy. Egyébként leginkább a matematikai esélyekkel tudod nyugtatni magam, legalábbis engem azzal meg lehet. :)

Pl. a spanyolnáthába 100 éve, amikor még az orvostudomány sehol se volt, minden 50. fertőzött ember halt meg. Ez viszonylag soknak számít globális mértékkel, de mint közember, ugyanmár, 2% esély? Persze beüthet a baj, de nem éri meg ezért aggódni hónapokon át.

2009. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Én beadattam (ez az egyetlen nem kötelező védőoltás életemben amit beadattam,mert besz*rtam attól h a kismama belehalt)de aztán este meg megtudtam h 10x annyi higany van benne mint a külföldiben,úgyhogy szivás:)
2009. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
én is próbálom nyugtatni magam meg C vitamint szedek, sokszor mosok kezet, de tényleg ez a hiradó... tegnap is mondták hogy mennyi lélegeztetőgéppel készülnek :( :S
2009. dec. 7. 15:19
 7/19 anonim ***** válasza:

Az alábbi linket tudom ajánlani. vége felé vannak a tévhitek.


[link]

2009. dec. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%

Ne idegesítsd már magad a sok ártalmas reklámfogás meg propaganda miatt!

Ha elég erős az immunrendszered, akkor semmi bajod nem lesz!

És nézd meg, akik meghaltak, azok mind kórházban feküdtek régóta, vagy valami tüdőbetegségük volt.

2009. dec. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A 15:16os tag vagyok...

Azért mégse kéne folytatni a népbutítást, én se oltatom be magam és nem csapok felhajtást, de ez amit ti írtok, hogy "a sima influenzát is túléled ebből se lesz bajod"... kérem, pont azért nem sima influenza mert alapjaiban más :)

Aki kicsit is utánajárt, az tudhatja, hogy pont az erős immunrendszerű emberek a veszélyeztetettek (most nem írom le miért, de kérekszépen mindenkit, ne dőljetek be mindennek, ez az internet nagy hátulütője, minden laikus a nagy paraszti eszével okoskodik...)

2009. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
De buta vagy. Az a kismama, nem feküdt kórházban Szegeden, csak miután elkapta a vírust. most meghalt.
2009. dec. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!