Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aszt szeretném meg tudni hogy...

Aszt szeretném meg tudni hogy vastag bél és a vékony bél tükrözés fájj?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem fájt. elsö voltam aznap, bementem, felfeküdtem, monitoron láttam, hogy mi merre hogyan, közben fordulni kellett jobbra, balra..kb 25 percig tartott. én közben még nevetni is kezdtem, mert bejöttek vagy 6an..és ott álltak a fejem felett, és kérdezgettek, hogy milyen. én meg nagyon poénos hangulatomban voltam..utána már azon röhögtem, h azt hiszik tényleg élvezem. utána fájt kicsit a hasam, mert a sok levegö nem tudott elég gyorsan távozni, ugyhogy inkább szépen hazasétáltam. én 24 éves voltam mikor ezt a vizsgálatot végezteék. ismerösnek adtak érzéstelenitöt, de nem tudom azt miért. tényleg nem fájt, semmi extra, feszült a hasam, de azt meg elötte is..ugyhogy az érzés nem volt szokatlan.
2014. jan. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem bódítottak, így egyáltalán nem fájt. Több embertől is hallottam,hogy igen kellemetlen. (bocsánat. Nem bírom. a kérdésed helyesen: Azt szeretném megtudni, hogy a vastagbél és vékonybél tükrözés fáj e. )
2014. jan. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem fáj..

Kellemetlen.

Igazából annyira leszedálják az embert, hogy ha fájna sem érezned..

De alapjáraton sem fájdalmas, csak azért az ember hátsó fertájályába bevezetnek egy kamerás csövet...amit azért elég nehéz lenne tűrni csak úgy(emiatt a szedálás)

Utána egyedül nem engednek haza, kell kisérő, és utána még egesz nap az ember bódult.

Igye a vizsgálatra győgyszeresen is felkészítenek, már előtte való nap meghatározott időben, sorrendben be kell venni gyógyszereket.


/sajnos a családban több mbernek is volt, nagyapám végbélrák gyanús volt, így a család veszélyesztetett tagjainak (35 feletti férfiak) javasoltak iylen vizsgálatot (azőta évente) pl. Édesapámnak17 polipot vettek le, amik ugye a daganat melegágyai:()


Nem kell félni, sokan átesetek rajta...(állítólag jobb, mint a gyomortükrözés..)

2014. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
elsö vagyok, engem nem szedáltak le semmivel, és ahogy végeztünk én felültem és hazasétáltam. velem nem volt kisérö, ilyenröl szo se volt. meg arrol sem, hogy -beboditanak. ahol nekem csinálták, az a Honvéd korház Pesten. tényleg semmi különös nincs benne, utána volt kellemetlen a puffadástol.
2014. jan. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig édesapámnak is ott csinálták... De nem is 25 perc volt.. Hanem majdnem 1 óra..

Nyírőben is 30-35 perc, szedálnak...


Akkor ezek a beavatkozások is különbözhetnek..

2014. jan. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Juh, azért egy ora az nem semmi. Nekem azt mondták, hogy 15-20 perc lesz, 25 volt. Nekem ez csak egy ellenörzés volt, végül nem is találtak semmit.
2014. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Nem akarlak megrémíszteni de Én úgy jártam,hogy a tükrőzés folyamán több levegőt fújtak be és ettől megrepedt a vastagbél és kaptam egy tájogot amit ha nem műtenek meg pár órán bellúl akár halálos vérmégezés is lehetett volna a vége így megúsztam egy hónapos kórházi kezeléssel három hét infúzió semmi más na elég szar volt de túléltem.
2014. jan. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yngve ***** válasza:
100%
Nem fáj. Viszont ez a tömérdek helyesírási hiba amit itt vétetek... Az nekem nagyon fáj.
2014. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A helyesírásod, na az fáj!
2014. jan. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 cseri65 válasza:
100%
nekem nem volt problémám . előtte való napon beszedtem a hashajtót itthon . aztán 100 km - re végezték a tükrözést . attól tartottam lefingom az orvost , mire ő " engedjem el a levegőt ". hozzá volt öltözve . csak volt tapasztalata ! végül is minek állt oda ?!
2014. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!