Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Candida gomba hogy írtható...

A Candida gomba hogy írtható ki teljesen a szervezetből?

Figyelt kérdés

2014. jan. 24. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Antibiotikumos tablettaval (szerintem Augmentin a legjobb), es antibiotikumos huvelykuppal.
2014. jan. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Voltal nogyogyasznal?
2014. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
férfi vagyok és voltam urológusnál is meg háziorvosnál is sok helyen :) de a kenőcsök nem igazán használnak max helyileg és ideiglenesen am biztos h nem nemi úton kaptam el mivel soha nem volt még semmilyen szexuális kapcsolatom még csók sem, tehát nem tudom hogy szedtem össze de sok fele jelentkezik, kezemen is, köldökömben is, urológiai szervnél, stb... bár a helyi kezelés részben használ de valahol máskor mindig előjön és már unom h mindig újabb és újabb orvoshoz járkáljak
2014. jan. 25. 01:01
 4/6 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt siman osszeszedheted buszon vagy barhol. Vki nem mos rendesen kezet, stb, akkor siman "atagadhat" rad is a betegseg.

A dokinak irnia kellett volna tablettat is a kenocshoz.

Gondolom canestent irtak fel, nem?


Na, a kremmel kenegeted a futykost, a tablettat pedig beveszed.

Nem csak kivulrol kell kikezelned magad, hanem belulrol is. Erre van a tabi!

Ugyanis ez a franya gomba szereti magat ismeteltetni ;))

Keresd fel ujra a dokit es kerj receptet!

2014. jan. 25. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi és milyen tablettáról? Tudnál irni párar?
2014. jan. 25. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Tenyleg nem kell ahhoz szexelned,h ilyet elkapj.Nekem eleg annyi,ha valaki beletorli a kezet a torolkozombe veletlenul kezmosas utan,es mar meg is kaptam.Legutoljara azert kaptam,mert kamillaval illatositott tampont hasznaltam,es amugy allergias vagyok a tamponra,es a betetre is,szoval eleg vegig szenvednem azt a par napot,es utana nagyon faj ott mikor pisilek.De sajnos ez vele jar.Ezzel csak azt szerettem volna elmondani,h vannak emberek,mint peldaul en,hogy nagyin erzekeny vagyok ott lent,(ahogy emlitettem a torolkozos dolgot is),es hajlamosak vagyunk erre a betegsegre,ezt veglegesen szerintem nem is lehet megszuntetni 100%-ban,vagy ha megis,akkor is lesz meg ra eset,hogy megkapjuk:( Szerintem ne veny nelkuli tablettakat akarj venni,hanem amit az orvosok felirnak,Azoknak azert megis erosebb a hatoanyaguk.Csak egy tanacs.
2014. jan. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!