Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha szokott fájni a májam,...

Néha szokott fájni a májam, mit szedjek rá?

Figyelt kérdés

Egy ideig sajnos sok gyógyszert szedtem, mert bölcsiben dolgoztam és elkaptam minden vírust a gyerekektől. Sok antibiotikum, de a paracetamol, coldrex szinte napi szinten volt, volt mikor többet is vettem be, mint kellett volna. Sajnos csak később olvastam utána, hogy ez milyen ártalmas volt. Egy ilyen hosszú betegség után kezdtem el érezni, hogy szúr néha a májam, főleg, ha mozgok.

Szerintetek mit kellene szedjek rá? Van erre valami gyógytea, gyógynövény? Orvoshoz nem szívesen megyek, lehet megint felír valami gyógyszert, ami csak ront a helyzeten. Valami természetes gyúgymód érdekelne.



2014. jan. 23. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Máriatövis tea.
2014. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Máriatövis kapszula.

Bár egy hasi UH jó lenne, ahol megnézik a máj szerkezetét illetve nincs-e epeköved.

2014. jan. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Darált feketeretek, lesózva


Napi fél fej.


Napi 2 kisebb fej vöröshagyma


Fokhagyma.


Te döntöd el hogyan eszed meg, csak ne hőkezeld.

2014. jan. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!