Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez fekete szemfesték az orromban?

Ez fekete szemfesték az orromban?

Figyelt kérdés
Az orromban kis fekete (takonytól hehhe) elázott darabkák vannak, mikor kifújom. Lehet a szemfestékem úgy, hogy belemegy a szemem sarkába, lemegy a könnycsatornán és belemegy az orromba? Mert van az a bácsinéni, aki az orrán felszívja a tejet, a szeme sarkában meg kinyomja. Gondolom, akkor visszafele is működik... :)
2009. dec. 3. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Ez hülyeség tuti nem a szemedből megy le az orrodba
2009. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet a szétrohadt tamponod?

(Te nem vagy normális, már bocs)

2009. dec. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Nagyvárosban laksz?Mert akkor az a levegőből az orrodba jutó szennyeződés,amit az orrodban lévő szőrök felfognak,hogy ne kerüljön a tüdődbe.Velem is ez van,mióta Bp-re költöztem :(
2009. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Nekem is szokott ilyen lenni a szemfestéktől,hogy fújom az orrom és fekete...:D

Előző válaszolókra meg inkább nem mondok semmit...-.-"

2009. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az a por/kosz ami a levegőben van és belélegzed.

Ha egész nap a szobában, vagy vmi tiszta helyen maradsz nem lesz fekete.

2009. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hé, kikérem magamnak az összes fikázást, nem vagyok én hülye, ne mondja már rám valaki egy kérdés alapján senki, hogy ilyen meg olyan vagyok... azé' má'...

Annyit kérdeztem, hogy összeköttetésben áll-e a könnycsatorna az orrüreggel, ezen mi hülye kérdés? Nem vagyok anatómia-hallgató.

Nem lakok koszos, poros, füstös, szmogos városban, nem hajolgatok tábortűz fölé. :) Egyzser lettek fekete darabok koromtól a zsebkendőben, azt értem. Dehát nem szoktam turkálni az orromban, máshogy meg hogy menne bele annyi fekete, és miből...

2009. dec. 3. 20:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Én normálisan válaszoltam :|
2009. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"Összes fikázás" = Nem mindegyik válasz, csak azok, amelyek olyan szarkasztikusak. :)
2009. dec. 3. 20:41
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem ha pl. főút mellett mászkálok akkor lesz. 4 évig autópálya-bevezetőnél laktam, akkor mindig volt, most viszont már nincs, hogy csendes környéken lakom.

A szemfesték meg nemigen megy le oda a könnycsatornán..

2009. dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Most vagy a fantáziád ilyen eleven, vagy nagyon buta vagy!!?
2009. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!