Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fújják fel ennyire a...

Miért fújják fel ennyire a H1N1-et?

Figyelt kérdés
Akik eddig meghaltak benne azoknak előzőleg volt valami betegsége. A védőoltás beadás után 2 hét elteltével véd, de ha az az idő alatt elkapja súlyosabb lesz. Anyukám beoltatta magát, majdnem tüdőgyulladása lett, köhögött mint az állat, lázas volt. Én jobban félek a védőoltástól mint a H1N1-től. Egy iskolába 120-an megbetegedtek még régebben és 2 hét múlva 50-en mehettek haza, na? Ha elkapod, otthon maradsz, vitamin, és túléled.
2009. dec. 2. 18:25
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
na meg eprsze amig az emberek ezen izgulnak,addig sem foglalkoznak vele hogy lopják szét a polotikusaink az országot.
2009. dec. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
30%
Így van,semmi más csak pénz van mögötte. az hogy így meghaltak,meg úgy meghaltak,meg nem tudom hanyadik terhes nő elkapta és kómába fekszik......ez biztos igaz,csak azt mi nem tudjuk meg sohase hogy hány terhes nő hal meg naponta teljesen más miatt!! Lehet egy sima megfázásba több terhes nő meghal mint H1N1-be csak arról nem beszélnek mert most ez a sláger.
2009. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
44%
Tudjátok egyátalán, hogy minek az oltás? Na figyeljetek: Az oltás nem azért van, hogy 100%ra megúszd a vírust. Az oltással a szervezeted megkapja a h1n1 pici változatát. Hogy miért? Azért, hogy mikor találkozik a nagy, központi vírussal, akkor már ismerje, és könnyebben legyőzze. Ezért volt pl. az asztmás válaszolónak "csak" ennyi baja. Honnan tudjátok, hogy ha nem otatja be magát, akkor nem-e kap el egy súlyos tüdőgyulladást, mint mások? Szóval mielőtt írtok valamit, azért gondolkozzatok is a dogokon. Azt elismerem, és tény, hogy nagyon felfújják az egészet, és sok valótlanságot hallani a tvben. De ha belegondoltok. Volt olyan hír, hogy madárinfluenzába meghalt egy magyar? Hát nem. És mért nem? Mert nem ért ide. Ahol megjelent, ott sokan meghaltak. A madárinfluenza nem volt világméretű. Ez viszont az. Úgyhogy aki úgy dönt, hogy beoltatja magát, oké, aki meg nem, az is oké, de azért, mert valaki beoltatja magát, az se hyülye, meg nyilván az se, aki nem. Mindenkinek magának kell dönteni. A baj csak az, hogy sokan bírálják a másikat a döntéséért. Nekem ez a véleményem, nyugodtan lehet lepontozni.
2009. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
ma 18:31 vagyok. Én is azt mondtam hogy pénz van benne (politikai okai) Igazán nem értem miért kell lepontozni?
2009. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Az asztmás válaszoló azt írta beoltás után két nappal elkapta. mindenhol azt rebesgetik két hét kell a védettség kialakulásához,úgyhogy nem hinném hogy azért volt neki enyhébb lefolyású mert oltást kapott.......
2009. dec. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
22:01 Te most magadraveszed a 18:31-es válaszomat?
2009. dec. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, mint mondanátok annak az anyukának aki makk egészséges 24 éves fiát vesztette el néhány nap alatt a vírus miatt.

Vagy a kismama családjának aki az anyát és a babát is elvesztette.

Mindkettő egészséges volt.

2009. dec. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy ez a vírus nem létezik...
2009. dec. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
08:29!!! Arról én nem tehetek hogy egyszerre válaszoltunk a kérdésre és összekeveri a szemed a sorokat! Legközelebb nyisd ki
2009. dec. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

az asztmás válaszoló vagyok (huu ijedelmes név:D)


Nem azért volt enyhébb a lefolyása mert védőoltás miatt...bár kitudja....hanem azért,mert bár tudtam h veszélyeztetett vagyok és be is adattam,tisztában voltam a következményekkel....tudtam ha nem pihenek és nem állok meg,meg is halhatok....lázasan jártam suliba az elején...semmit nem sejtettem majd mikor jöttek a rosszul létek akkor mentem el a dokihoz...reggel lázas voltam délután doki....aztán vitamin ezerrel meg meleg tea...meg csomo alvás,szerencsére nem esett nehezemre hogy egésznap ágyban legyek mivel suliba messzire járok:DDDD

2009. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!