Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » H1N1 után NDM 1 (szuperbaktéri...

H1N1 után NDM 1 (szuperbaktérium)?

Figyelt kérdés

Nem unalmas ez még? Először riogattak a kergemarhakórral, utána a madárinfluenza, majd a sertésinfluenza jött. Fél évig beszéltek róluk az illetékesek, fontoskodtak minden csatornán, aztán semmi se történt. Csak elköltöttek az adófizetők pénzéből milliárdokat a "védekezésre". Most ez ellen is védekezünk? Vagy gondolja valaki, hogy ez most nem kamu?


[link]


2010. aug. 21. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
hát, ebben több rációt látok, mint a nevetséges influenzában. sajnos az antibiotikumrezisztencia valós probléma, mert boldog-boldogtalan ezzel tömi magát(és ostobán szedik be) és sok esetben fölöslegesen írják fel az orvosok. valóban sokan aggódnak egy ideje azon, hogy nem lesz hatásos az antibiotikum és olyan betegségeket sem fog kezelni, amiket régen igen. valóban csak dő kérdése volt egy rezisztens törzs kialakulása. azt nem tudom, hogy ebben konkrétan mennyi az igazság, de az elv maga valós.
2010. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
H1N1-es betegeket láttam meghalni. NDM1-es beteggel meg még nem találkoztam.
2010. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!