Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy jó Miskolci illetve...

Egy jó Miskolci illetve környéki bőrgyógyászt ajánlanátok? 10 éve szenvedek a pattanásoktól.

Figyelt kérdés
13 éves koromtól szenvedek a gyulladt pattanásokkal és a sok apró kinyomhatatlan miteszerektől. Voltam bőrgyógyásznál, de rám sem nézett, fel írt egy krémet és elküldött. Mondanom sem kell, hogy nem használt. Már elég volt, meguntam. Az önbizalmamnak sem tesz jót. Tudtok segíteni?
2009. nov. 27. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr.Nagy Gabriella
2009. nov. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én pár éve a Tenutan kapszulát kaptam rá,egy darabig jó volt,de ettől fényérzékeny lett a bőröm és később már nem használt a ragyáimra sem+hasmenést okozott(erős antibiotikum).Ha lány vagy,akkor írass fel ösztrogén tartalmú fog.gátlót.Nekem ezt ajánlotta a házidoki is.
2009. nov. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok fogamzásgátlót szedni.
2009. nov. 27. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A Pláza mellett,a sétáló felé,jobb oldalon van magánrendelése egy lakásban valamilyen Valériának.Ki van írva.Majdnem a lámpánál,de nem kell elmenni odáig.Pontosabban nem tudom leírni,de nekem szimpi volt a nő.
2009. nov. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dr. Szakos Erzsébet. A Szentpéteri kapui kórházban dolgozik , a magánrendelője Szirmabesenyőben van. Nagyon alapos és kedves kis hölgy.
2009. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!