Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi? Nagyon...

Szerintetek ez mi? Nagyon kétségbe esett vagyok. (? )

Figyelt kérdés
Az állkapcsomnál jobb oldalon van egy babszem nagyságú golyó szerűség.. Fogalmam sincs, hogy mi az.. Nem egy helyben van, arrébb tudom "lökni/mozgatni". Fáj is, ha azon a részen kissé megnyomkodom, de maga a DOLOG nem.. Mi lehet ez? Segítsetek, félek, hogy baj van:( 14/L

2013. dec. 18. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyirokcsomó! Ha nagyon nagy, menj orvoshlz, egyépként meg teljesen normális.
2013. dec. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nagyon idegesít és egyre nagyobb, egyre jobban fáj körülötte, pedig csak ma vettük észre. Ha hideget teszek rá jobb lesz, bármi is ez?
2013. dec. 18. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak.
2013. dec. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most küldtek haza a suliból, hogy menjek el orvoshoz, hőemelkedésem van.. Itt ülök az orvosiban, drukkoljatok, és köszi a válaszokat.!:)
2013. dec. 19. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
A 06:15-os vagyok. Drukkolok, hogy ne legyen semmi baj sem most, sem soha az életben!!! :) Minden jót Neked!!! :)
2013. dec. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, viszont kívánom. Végül elküldtek fogorvoshoz, és ki kell húzni egy fogamat, ami valószínűleg okozza a NYIROKCSOMÓ be dagadását.. Ma is megyünk fogorvoshoz , kíváncsi vagyok mik lesznek az újabb fejlemények:) Köszönöm még egyszer a segítséget, már teljesen megnyugodtam.!:))
2013. dec. 20. 14:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Elssò vagyok. Mondtam hogy nyirokcsomó.
2013. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!