Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol lehet paprikás körömlakkot...

Hol lehet paprikás körömlakkot kapni, és milyen árban van/vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos sokat rágom a körmömet és az a baj hogy mikor rágom csak utána veszem észre , tudom, tudom hogy nagyon undorító de egyszerűen nem tudok mit tenni .

2013. dec. 16. 21:21
 1/4 Timhor válasza:

Keserű lakkok már léteznek forgalomban, körömrágás ellen.


[link]


De ez önmagában nem állítja meg a rossz szokásod. A körömrágásnak elsősorban lelki, és pszichés okai lehetnek. Először ezeket kell megoldanod. Megpróbálkozhatsz még esetleg azzal is, hogy műkörmöket rakatsz fel, hogy ne a saját körmödet "nyúzd", hanem egy másik anyagot.

2013. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 13 éves vagyok és az iskolámban csak az átlátszókörömlakkot engedik meg :(
2013. dec. 16. 21:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nehogy elkezd keserű körömlakkot használni, mert mélyebbre mehet a szorongásod és pl. dadogni fogsz! Mindenképpen menj el homeopátiás orvoshoz, mert meg fogja szüntetni! Nagyon sok szer létezik erre, ezért nem szívesen ajánlanék egyet sem, de ha félsz egyedül a sötétben és rémálmaid is vannak, amikből sikítva ébredsz, akkor esetleg lehet, hogy ettől elmúlna: STRAMONIUM CH9 minden nap 1-szer 3 golyót elszopogatni minimum 1 hónapon keresztül, éhgyomorra. (és a szert ne tedd mobiltelefon vagy számítógép mellé!) Ezt a szert patikában veheted meg, BOIRON (vagy Dr. Peithner) gyártja és kb. 780 Ft-ba kerül egy dobozzal. Törzskönyvezett gyógyszer. De legjobb lenne, ha elmennél vizitre egy jó homeopatához!
2013. dec. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. dec. 17. 15:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!