Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hanyingernek mik a tünetei,...

Hanyingernek mik a tünetei, nálatok? Fontos

Figyelt kérdés
Szerencsere ritkán van benne részem, de sokszor nem tudom eldönteni, hogy az e? Érzem a torkomban gombocot csak a mely bofogesek okoznak enyhülést. Ha nincs gombóc akkor fáj a gyomrom és hangoskodik. Most ez tipikus hanyinger vagy stressz?
2013. dec. 14. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A hányingernél nem gombóc van a torkodban hanem úgy érzed mindjárt kidobod a taccsot. Amiről te beszélsz az inkább túlevés okozta puffadás vagy gyomorrontás.
2013. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.bővebben? Mert amikor én kidobtam előtte izzadtam és kiszáradt a szám, mondjuk akkor fel is puffadtam meg sokat ettem.
2013. dec. 14. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Már megint a hányás félős.


A hányinger tünete a HÁNYINGER!!!!!!!

2013. dec. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lepontoztad,de igaza van az előttem szólónak! A hányinger maga egy tünet. És azt érzed,hogy hányni fogsz,"forog" a gyomros. A gombós,a "hangoskodás" nem hányingert jelent. Inkább pszichés dolog,esetleg emésztési probléma )pl. fokozott savelválasztás),aminek lehet tünete ezek mellett a hányinger is.
2013. dec. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A hányinger tünetei az öklendezés,hányinger,hányás és ennyi.
2014. jan. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!