Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok ez, hogy...

Lányok, nálatok ez, hogy működött? Valószínű, hogy fogok hízni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet velem, hogy a magasságomhoz képest szerintem elég vékony lány vagyok (168/46) de akár mennyire szeretnék nem tudok hízni. Bármit megehetek, semmi sem hizlal. Azt mondják valószínűleg ilyen alkatú vagyok. De hallottam már olyat, hogy miután megjön az első menstruáció valamennyit hízunk. Ez igaz? (Nekem még nem jött meg) Szóval a kérdés az lenne, hogy fogok-e hízni miután megjött? (16/L)
2013. ápr. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha genetikailag vagy ilyen sovány, akkor nem hiszem, hogy befolyásolja a menstruáció. Egyébként még nem jött meg az első menstruációd 16 éves létedre? Ha így van, akkor érdemes orvoshoz menned. :)
2013. ápr. 21. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már voltam orvosnál, nincs semmi baj velem, azt mondta valószínű későn érő típus vagyok. Ezért gondoltam, hogy talán befolyásolja a súlyomat.
2013. ápr. 21. 14:11
 3/3 anonim válasza:
Én 14 éves vagyok 160 cm körül és 35 kg. Na ehhez mit szólsz?
2013. máj. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!