Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért sípol (zsiborog a...

Miért sípol (zsiborog a fülem)? [lent]

Figyelt kérdés
Elsőnek októberben kezdett egyik reggel sípolni a fülem..aztán egész nap jó volt..de este mikor már aludtam volna és elkezdett úgy sípolni(zsiborogni) hogy kibírhatatlan..aludni alig birtam.. aztán már nem sípolt... De ma: 2013.december 10..reggel sípolt a fülem egy kicsit..idő22:20(5perce) elkezdett sípolni a fülem nehezen tudok majd elaludni... tegnap fülhallgatót maxon toltam,mert rajzoltam.. meg októberberben is hangosan hallgattam a zenét..ez lehet a baj? vagy mi?

2013. dec. 10. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Meg kéne nézetni fülészeten, biztos ami biztos. Egyébként lehet akár magas vérnyomás is, de stresszes időszak is kiválthatja.
2013. dec. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hosszúhajú ***** válasza:
ez a füled ösztönös válaszreakciója a tomboló zenére. akkor van gond, ha akkor is mindig sípol a füled hosszú ideig, ha semmi károsat nem tettél. most várj, és figyeld meg elmúlik-e akkor, ha nem fülhallgatózol. el fog.
2013. dec. 11. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem múlt el... Voltunk fül-orrgégészeten is .. Adtak értágítót..... Nem normálisak... Nem fülhallgatózok..akkor is sípol.. Remélem csak stresszes időszak
2014. febr. 16. 21:28
 4/6 hosszúhajú ***** válasza:
hú, ezt nem gondoltam volna. mit mondtak végül, miért sípol, mi az oka?
2014. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden frekvenciát hallottam és látszott rajtuk hogy nem tudták miért, szerintem stresszes voltam mert mostmár észre sem veszem/ nem hallom
2014. jún. 22. 22:50
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
te egy delfin vagy! kiderül, hogy a kínlódásod mögött rejtett képességek is állnak...
2014. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!