Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak már?

Mit csináljak már?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok!És nem bírok dolgozni!Normális válaszokat!nem vagyok cig*ny és már nagyon szeretnék dolgozni de nem bírok!Összesen kb.40 kg vagyok.Nagyon gyengének érzem magam.Szinte ha van olyan nap hogy egésznap itthon vagyok akkor is teljesen elfáradok!(Időben lefekszem általában,szóval biztos nem kialvatlanság)

Tényleg szeretnék már dolgozni de nem érzem azt hogy megtudom csinálni!Töbször is voltam diákmunkán régebben is és akkor is nem bírtam dolgozni,szinte 2-3 óra múlva már az ájulás kerülgetett.Többször haza is küldtek a gyárból vagy az áruházból is ahol dolgoztam.

Mindenféle vitamin készítményt kipróbáltam már(Béres csepp/c vitaminok/multivitamok,immunrendszer erősítőket stb..)De semmi nem használ!

Mit tanácsoltok?Milyen gyógyszereket használjak?

Esetleg milyen munkák vannak amik nem nagyon megerőltetők?



2013. dec. 7. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos? kivizsgálás ? Nem gondoltál rá?
2013. dec. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Peritolt írass fel a dokival. Nekem az segített amikor nagyon sovány voltam. Ráadásul ártalmatlan gyógyszer.
2013. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 automatakoktel ***** válasza:
Lehet candida, egyél moksaelixírt.
2013. dec. 8. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Mindenképpen menj el orvoshoz, hogy kiderítse az okát a problémádnak.Lehetőség szerint kerüld a gyógyszereket a sok káros mellékhatásukkal.Használj gyógynövényeket, természetes anyagokat.Vannak olyan munkalehetőségek, amiket kötetlen munkaidőben, akkor végzel, amikor Te szeretnéd és nem jár fizikai megerőltetéssel.Én is jelenleg ilyenben dolgozom.Jobbulást és sok sikert!
2013. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Peritolt a koraszülött kislányom kisbaba korában kapta, nagyon jó. Jól megerősödött tőle. Van felnőttnek való tablettás formában is.
2013. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!