Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi volt a max idő amíg...

Mennyi volt a max idő amíg nem fürödtél/zuhanyoztál?

Figyelt kérdés
és miért?
2009. nov. 22. 14:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

2 nap.

osztálykiránduláskor, és olyan undoritó volt a zuhanyzó és tele volt pókkal:(

2009. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Én amúgy sem szoktam mindennap, csak kb 3 naponta. Marmint ilyenkor hidegben. Nyáron naponta többször is.

Nyári fesztivál alkalmával előfordult már 4- 5 nap is, de akkor nagyon kivoltam már tőle. Ott azért nem fürödtem, mert gusztustalanok voltak a zuhanyzók.

Amúgy ilyen pár nap nemfürdés után még nem lesz büdi az ember, hacsak meg nem izzad. Ahhoz több időnek kell eltelni azért.

2009. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
1hét,beteg voltam, nem mentem sehova, amúgy fürdök mindennap :S akik viszont lustaságból,igénytelenségből nem tisztálkodtak olyan hosszú ideig,őket nem értem...:(
2009. nov. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
kort és nemet légyszi :D
2009. nov. 22. 15:55
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Huhú, akkor itt én leszek a rekorder!

Öt éves koromban eltört a combcsontom. Deréktól lefelé be voltam gipszelve, úgy feküdtem kb. három hónapig. Hát az ugye egyértelmű, hogy fürödni nem tudtam. Anyu mosdatott szivaccsal, amennyire és ahol tudott.

Arra szerencsére nem emlékszem, hogy mennyire lehettem büdös. :D De gondolom eléggé. :D

25/F

2009. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Törött combcsont az durva dolog, hogy csináltad, úthenger alatt játszottál friss aszfaltosat?:D
2009. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Fáról estem le. :D
2009. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap 15:40-es vagyok, 23 éves és lány. Nincs normális fűtés a fürdőszobában, és utálom, mikor fürdés után fázok. Meg- gáz, nem gáz- nem is érzem minden nap szükségesnek ilyen időben.
2009. nov. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
kb fél nap:)
2010. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
80%

Nekem talán a 3 nap volt a leghosszabb... Kirándulás miatt.(Gusztustalan fürdő, stb :))


Megjegyezném, hogy a fürdésnél is az arany középút a megfelelő. Tehát a napi 1 átlagban. Ha sokszor fürdesz, az nem egészséges, mert lemosod magadról azt a vékony faggyúréteget, ami az elsődleges védelmi vonal része (tehát a bőré :)). Persze ez a szappanos/tusfürdős dolgokra vonatkozik. Csak vízzel bármennyiszer fürödhetsz :)

2010. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!