Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a tesómmal? Tegnap...

Mi lehet a tesómmal? Tegnap reggel ájultan találtam a szobájába! Magához tért de azt hiszi, hogy még augusztus van!

Figyelt kérdés
Sokat fájt a feje,és szerintem mikor elájult vhova beüthette!Emlékezet kiesése lenne?A barátjával szakitottak,és nem tudjuk,hogy elmondjuk e neki,mert ő azt hiszi,hogy még most jöttek össze!Mit csináljunk?Hogy deritsük,h emlékezet kiesése van e?Lécci segitsetek
2009. nov. 21. 09:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
talán elkéne vinni sürgőssen orvoshoz.
2009. nov. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
El is visszük!Csak enm tudjuk,h elmondjuk e neki a barátját!Félünk,hogy rosszabbodik az állapota!
2009. nov. 21. 09:32
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ezt kérdezzétek meg a dokitól,telefonon ennyit meglehet az orvostól kérdezni.
2009. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok benne biztos, hogy valós a kérdés, de minek kell tudnia a felébredése utáni 4. órában, hogy szakítottak? mi baja lesz ha csak másnap tudja meg? miért olyan fontos ez? környezetemben ez történne valakivel 104-et hívnám egyből vagy rohannék vele orvoshoz, nem írkálnék kérdéseket és várnék a válaszokra...
2009. nov. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ja hogy tegnap reggel. AZÓTA NEM VITTÉTEK ORVOSOZ? mostmár méginkább gyanakodom
2009. nov. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu.
2009. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nálunk ilyen történne az ELSŐ DOLGOM AZ LENNE,HOGY KIHÍVOM A MENTŐKET!!!

Szerintem ez kamu kérdés,ha nem akkor pedig ne várd a válaszokat,hanem mihamarabb vigyétek orvoshoz.Az orvostól pedig négyszemközt kérdezd meg,hogy mi legyen a barátjával.Vagyis elmondjátok-e neki vagy még ne.

2009. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%

én azért nem gondolom hogy valós ez a kérdés mert ekkora hülyéket nem tudok elképzelni:

alap hogy a mentőket hivom, nem? vagy én vagyok hülye?!?! most teljesen összezavarodtam..komolyan MEGDÖBBENT hogy ilyen emberek vannak/lehetnek.

2009. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Ja, és ha már az orvosnál vagy, vizsgáltasd ki magadat is!
2009. nov. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha kinézett az ablakon, csak rájött már hogy nem augusztus van. Egyébként alkohol okozhat ilyet, volt egy kolleganőm, aki vodkától több napra kómába került és utána évekbe telt mire emlékezett mindenre. Minket sem ismert meg, leszázalékolták. És persze fejbeverés is okozhat amnéziát. Ehhez pszichiáter kell, hogy hamarabb helyrejöjjön.
2009. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!