Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ugye nem leszek már magasabb?

Ugye nem leszek már magasabb?

Figyelt kérdés

11 éves koromban lettem 168 cm, azóta nem nőttem, meg így is túl magas vagyok, utálom. Mostanában viszont mindig éhes vagyok és félek,h növök még. Bár régebben nem voltam éhes emiatt. Ja és mit tehetek,hogy ne nőjjek? Mert fateromvega volt és ezért nőtt keveset de nekem kell a hús.

13/L (mindjárt 14)


2013. nov. 22. 23:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy magas, teljesen átlagos a magasságod.
2013. nov. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Korodhoz képest magas vagy de van olyan típus aki hamar megnő aztán utána 20 éves koráig csak 1-1 cmt.Örülj neki ha magas leszel.Mindenki erről álmodozik hogy magas hosszú combú legyen.Ez genetika!Mindegy mit és mennyit eszel akkora leszel ami a génjeidben van.Hány kg vagy?
2013. nov. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, ez egy tök átlagos magasság.

Nem vagy túl magas, és amúgy sem tehetsz semmit a növekedés ellen, szóval felesleges ezen problémázni :D

Én 15 éves lány létemre 175 cm vagyok. Aztamindenit.

Egyáltalán nem számítok magasnak, az osztályban az átlagmagasságúak táborát gyarapítom.

A barátnőm majdnem 190 cm, ő a legmagasabb lány az osztályban, de még mindig van jónéhány fiú, aki vele egyforma magas, vagy még magasabb.

Erről senki nem tehet, genetika.

Örülj neki, hogy szép hosszú lábaid vannak, sokan fognak még irigyelni emiatt. (pl az, aki megállt 150 cm-n a növésben)

15/L

2013. nov. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék magas lenni. Már ez is túl sok nekem, meg szerintem szebbek az alacsony, picit ducibb lányok, a combjaimat meg ki nem állhatom :D De apám pl azért nem nőtt annyit, mint kellett volna, mert nem evett húst. Csak én pont olyan vagyok, hogy húst hússal eszek... Meg utálom, ha valaki alacsonyabb nálam.
2013. nov. 23. 09:35
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy 59-62 kg körül mozog a testsúlyom, arányosan oszlik el nagyjából de a combomra és a hasamra kicsit több felesleg került.
2013. nov. 23. 10:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!