Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdekelne, hogy van -e valakin...

Érdekelne, hogy van -e valakinek a bioptron lámpával való aknés bőr kezeléséről tapasztalata. Segített?

Figyelt kérdés
többnyire minden külsőleg használt arcápoló, tisztító gél, kenőcs..stb hasztalan... Roaccutan is...:(
2009. nov. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Nos én annyit tudok erről mesélni, hogy kozmetikushoz jártam régebben elég sokat. Amikor csak nyomkodott, akkor 3 nap alatt gyógyultak be a hegek és hegesen is gyógyult. Viszont a lámpázás után be sem gyulladtam és lassan megszűntek a csúnya nagy pattanások is és nem a hormonrendszerem változása miatt. Szóval én nagyon ajánlom!
2009. nov. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. nov. 19. 00:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszer elestem és az arcomat vertem be, telelettem vérző sebekkel, amik nagyon nehezen gyógyultak volna, de mindennap egy kicsit bioptronlámpáztam és nagyon sokat segített. Eddig csak jó tapasztalatokat hallottam ezzel kapcsolatban.
2009. nov. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!