Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az normális hogy az afták...

Az normális hogy az afták aszámban nem enyhülnek fertőtlenítő öblögetők hatására?

Figyelt kérdés
Harmadik napja öblögetek Tantum Verdével meg Corsodyllal de ugyan úgy fájnak a hátsók amik a fogaim mögött vannak. Gyakorlatilag tele van a szám vele hátul és elől is van kettő. Nem iszok, nem eszek semmit mert irritálja és csak még eliselhetetlenebbül fáj. A torokgyulladásom múlóban van, mert az is van vele.

2013. nov. 14. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időben többször, teljesen mindegy, hogy használsz rá valamit vagy sem, nagyjából 10 nap kell ahhoz, hogy elmúljanak. Nekem egyébként a mindenféle fertőtlenítők csak rontottak a dolgon, mert még ott is elgyengítik a nyálkahártyát, ahol amúgy semmi baja nem volt. A dokim is azt mondta, hogy legjobb csak langyos kamillateával öblögetni.
2013. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Phlogosolos öblögetés nekem enyhítette a fájdalmat.
2013. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat.

És az is hogy az egész ínyem fáj amellett?

2013. nov. 14. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én majdnem egy hétig csak pépeset bírtam enni, mert iszonyat fájt belül az egész ínyem, ha hozzáért a kaja.
2013. nov. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben akkor:( hát én a pépesig még nem jutottam el, csak a teáig és az öregeknek való táplálékkiegészítőig, tehát folyékonyig. akkor várakozok :(
2013. nov. 14. 18:42
 6/7 anonim ***** válasza:
50%-os házipálesz rendbe rakja.
2013. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szendi Gábor paleo könyveiben fejezeteken át ír az aftákról, ki tudod deríteni, mitől jönnek ki (gyerekként tejtől, liszttől, cukortól, kihagyott fogmosástól jöttek ki rendszeresen nekem). Háziorvos is felírhat kenőcsöt, ecsetelőt, gyógyszerész is segíthet nem vényköteles szerekkel. Jobbulást!
2014. márc. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!