Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez a székelés?

Normális ez a székelés?

Figyelt kérdés
1-2 éve tart ez az állapot, mostanában kezdtem észrevenni, hogy ez nem hiszem hogy normális dolog lenne, szerintetek? a helyzet az, hogy hetente 1 vagy 2x megyek el wc-re, de van hogy csak 1x és akkor is kevés mennyiség, és nagyon darabos. pedig sokat eszem, szinte minden nap eszek gyümölcsöt, almát mindenképp, meg éppen ami terem, aminek szezonja van. inni naponta a 2 literre mindig figyelek hogy meglegyen, de van hogy többet is simán megiszok. nem értem hogy miért lehet ez, már mondtam orvosnak, aki paraffin-olajat írt fel-(semmit nem használt.) mit tehetnék, ez borzasztó helyzet, és arról nem is beszélve, hogy gyorsabban hízok mint eddig, és ez nagyon zavaró.
2013. nov. 9. 17:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Menj el gasztroenterológushoz, nekik ez a szakterületük.

Lehet hogy valamilyen bélproblémád van.

2013. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tejsavót kell inni. attól elméletileg megy az ember hasa. reggeli tejitalként forgalmazzák.
2013. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Naponta 2x1 evőkanál almaecet egy-egy pohár vízben! Áldani fogod!
2013. nov. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
tejsavtejsavó? sokszor próbáltam már az extra kombinációkat is, pl. szilvalekvár+tej+savanyúkáposzta..ilyenektől sincs SEMMI az ég világon!! az almaecetről én is hallottam már, de azt meg nem bírja a gyomrom, amúgy is savas vagyok, már a paradicsomlevestől is ég a gyomrom ://
2013. nov. 9. 18:13
 5/11 anonim ***** válasza:
vegyél valami erős hashajtót
2013. nov. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet pl. pajzsmirigy alulműködésed.
2013. nov. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Darabos bogyószerű széklet májproblémára utal.
2013. nov. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha sokat enne, annak valahol ki kéne jönnie.. Tehát ha ilyen keveset szarik, akkor bizony nem ehet túl sokat. Ettől függetlenül lehet valami problémája. De azt ti sem gondoljátok, hogy megeszik minden nap 2 kiló kaját, és egy két éve hetente csak egyszer szarik 3 bogyót.
2013. nov. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! kedves utolsó: pedig hidd el hogy rendesen eszem :)
2013. nov. 9. 21:10
 10/11 homo ludensz ***** válasza:
Megpróbálhatod a különböző glaubersós vizeket is éhgyomorra min. 1 decit langyosan. Ferencjóskát is, én azt iszom egy bögrében 2 ujjnyit és minden reggel megyek. Egyet ne felejts el főként a hús de minden egyéb benned bomlik és te hordod,hordod. Különböző bomlástermékek gázai a véredben elvegyülnek és széthordják az egész testben.
2013. nov. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!