Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ez a székelés?

Normális ez a székelés?

Figyelt kérdés
1-2 éve tart ez az állapot, mostanában kezdtem észrevenni, hogy ez nem hiszem hogy normális dolog lenne, szerintetek? a helyzet az, hogy hetente 1 vagy 2x megyek el wc-re, de van hogy csak 1x és akkor is kevés mennyiség, és nagyon darabos. pedig sokat eszem, szinte minden nap eszek gyümölcsöt, almát mindenképp, meg éppen ami terem, aminek szezonja van. inni naponta a 2 literre mindig figyelek hogy meglegyen, de van hogy többet is simán megiszok. nem értem hogy miért lehet ez, már mondtam orvosnak, aki paraffin-olajat írt fel-(semmit nem használt.) mit tehetnék, ez borzasztó helyzet, és arról nem is beszélve, hogy gyorsabban hízok mint eddig, és ez nagyon zavaró.
2013. nov. 9. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Minden reggel 1 natúr AKTÍVIA (probiotikus) joghurtban elkeverni 2-3 evőkanál zabkorpát. és inni sok vizet, ahogy eddig is tetted. (vagy menj el homeopátiás orvoshoz /is/!)
2013. nov. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!