Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a lányoknak...

Szerintetek a lányoknak csúnya a kockahas?

Figyelt kérdés
Egy ideje szeretnék már kockahasat, járok kondizni + táncolok. Eddig még semmi eredmény, hiszen még csak 2 hete csinálom. 15 éves vagyok, 56 kg. Igen, sokan mondják, hogy nem vagyok kövér, de ennek ellenére nagyon szeretnék kockahasat. Teszek is érte. Na, szerintetek csúnya, ha egy lánynak van? Mert nem vagyok az a nádszál vékony, viszont,van rajtam felesleg, és látszik is , hisz megtudom fogni a bőröm, és zavar.
2013. nov. 3. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, nem nöies. Gondolj csak Rubint Rékára... :P
2013. nov. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj azért annyira nagy túlzásokba nem szeretnék esni. :) De akkor mégis mit csináljak, hogy lapos legyen a hasam?! :(
2013. nov. 3. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon is csúnya! Egyáltalán nem nőies!!!
2013. nov. 4. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én birom ha van némi izom a leányzón. vagyis sportos külsö. de konkrétan a kockákról nemtudok nyilatkozni :)
2013. nov. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
szerintem nagyon jól néz ki, legalábbis imádom magamon. egyáltalán nem vittem túlzásba, enyhén kisportolt hasam van:)) hetente 2-3x felülésezek, nem eszek édességet, és így lett ilyen hasam, pedig eredetileg nem is akartam nagyon:))
2013. nov. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!