Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Mi történt?

Ez mitől van? Mi történt?

Figyelt kérdés
Vér vétel után kb másfél órával le mentem edzeni. Súlyzos edzést végzek és mikor neki kezdtem a bicepsz gyakorlatnak két súly emelés után a szúrás helyéből sugárba ki spriccolt a vér.Én mikor lementem ugy tűnt telljesen be van már forrva a szúrás helye. És most lüktet az a karom. Pedig bő 5 óra eltelt..
2013. okt. 23. 09:41
 1/3 anonim válasza:
Ha megvágod egy picit az ujjad, amiből egy kicsit folyt a vér, de elállítod pár perc alatt, akkor úgy gondolod, hogy 5 óra múlva ha valami nehezet megemelsz, ráfeszítesz, csúsztatva rányomsz, nem fog újból a friss seb ismét vérezni?
2013. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Borogasd, pihentesd és figyeld! Javulni kellene egyik napról a másikra! Nem órák alatt, főleg ezután a mutatványod után!
2013. okt. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm már jobb este talán újra lemegyek edzeni.
2013. okt. 23. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!