Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért pont akkor jön rám a...

Miért pont akkor jön rám a kakilás amikor nem kellene?

Figyelt kérdés
Mndig mikor itthon vagyok, várom, hogy elkapjon az "ichlet" de neeeeem. Olyankor jön rám a nyomizás, amikor épp 100000000 millió kilométerre vagyok otthonról. Nehogymár egyszer itthon jöjjön rám a kakilás, áhhh... Kizárt.
2013. okt. 21. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Tévedsz. Az inger mindig a kellő időben jön és az erőszakos visszatartása nem ajánlatos.
2013. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szervezetünk általában beáll egy napi rutinra. Ha mindig ugyanakkor eszel, fekszel és kelsz, akkor a tested meg fogja szokni hogy mindig ugyanakkor székelj. Ez általában a reggeli órákban történik, az ébredést követően amikor a szervezeted újraindul. Ha eltérsz a napi rutintól, akkor a szervezeted akkor fog székelni, amikor rájön. Ezt könnyen elősegítheti a mozgás, és a további étkezés.


Tehát ha éppen 1000000 millió kilométert sétáltál, akkor könnyen rád jöhet a szapora. Pláne ha előtte tolták egy jó kis giorszt is ebédre. :)

2013. okt. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az én bioritmusom arra van beállva, hogy ebéd után jön rám a székelés többnyire, de néha mintha megbolondulna, és mondjuk egy kellemes történelem órát is feldob azzal, hogy azzal törődjek, hogynle ne f0ssam a bokám... Kellemetlen hogy erre kell figyelnem.
2013. okt. 21. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
A kettes vagyok.. Remélem lány vagy. :D De egyébként ha ennyire rádjön a fosás, akkor az étellel van a probléma amit beviszel. Egyébként én is ilyen vagyok, de tudom is magamról hogy nem eszem rendesen, így ezt el kell fogadni. És ha menni kell, hát menni kell. Van budi a suliban is gondolom.
2013. okt. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy igen, lány vagyok. Csak azért idegesít, mert eddig ezzel nem volt gond, mindig ebéd után mentem el, és most meg mindig összevissza jön rám, a legvaratlanabb helyzetben?
2013. okt. 23. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!