Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért csak ott pirosodik be a...

Miért csak ott pirosodik be a bőröm napozás után, ahogy pont bekentem naptejjel?

Figyelt kérdés
Nem a naptejre vagyok allergiás, nem ez a gond.
2013. júl. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,h nem a naptejre vagy allergiás?
2013. júl. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert leteszteltem.
2013. júl. 12. 00:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Létezik olyan bőrreakció,ami olyan területen jön elő,ahol valami hozzáér a bőrhöz(pl.növény,vegyszer) és a nap is éri.

Azaz a kettő együtt váltja ki,önmagában egyik sem. Elképzelhető,h erről van szó.

2013. júl. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elég sokféleképpen teszteltem, nem hiszem, hogy ez az oka.


ÉN inkább arra gondoltam, hogy a naptejben van valami, ami ilyen reakciót vált ki, de nem csak az én bőrömön, nem allergia, hanem gyárilag valami. Mert ahol nem kentem, ott le se égett. Mondhatnám, hogy pont ott érte inkább a nap, ameddig én is kentem, de a sokadik alkalom után már gyanús, hogy mindig csak pont addig kenem le, ameddig érni és égetni fogja a nap.


még egy megjegyzés, miért van az, hogy általában a válaszolás helyett mindig a fogást keresik a kérdésben és a kérdezőben?

Felteszem a kérdést, leírom, hogy mire nem kell gyanakodni, erre abba kötnek bele válasz helyett. Ezt már nagyon sokszor tapasztaltam, mások kérdéseiben is.

2013. júl. 14. 23:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha van egy ilyen gyanúd a naptejjel,akkor írd le a nevét és tedd fel a kérdést,h más is tapasztalt-e ilyet.

Ha nem, akkor mégiscsak a Te bajod. Esetleg Te nem bírod.

2013. júl. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!