Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hashajtótól tényleg fogy az...

Hashajtótól tényleg fogy az ember?

Figyelt kérdés

Beteg vagyok (nem részletezem, de ki lehet találni), az orvos hashajtót javasolt. Hétfőn akarom kivenni és elkezdeni szedni. De azt olvastam a neten h van olyan ember, kinek pár hét alatt lement tőle 10 kiló! Én meg nagyon nem akarok fogyni. Tavaly is hízókúráztam, és még mindig úgy néznek rám mint egy anorexiásra. :(

Szóval mindenképpen fogy tőle az ember? Am stadalax-ot szednék.


2009. nov. 8. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A béltartalmad kiürül, ez jelenthet két-három kilót. Egyébként nem fogyaszt.
2009. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lehet tőle fogyni elég sokat,az anorexiások is hashajtózzák magukat, mondjuk ők jóval többet vesznek be az előírtnál,úgyhogy valószínű azért fogynak olyan sokat, de vmennyit a normális adagtól is lehet(3-4 kg max) végülis majdnem olyan, mintha hasmenésed lenne, attól is fogsz valamennyit.
2009. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ha az előírt mennyiséget veszem be akkor csak max 1-2 kilót? Köszönöm, kicsit megnyugodtam :)
2009. nov. 8. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan hogy egy másfél-két hetes betegség alatt 5 kilót fogytam, nem tudom miből, mert amúgy sem vagyok egy dundi testalkat. Hashajtó beszedésénél mindig olyan érzésem van, mintha átmosnának. Mivel kedvem sincs enni, ha napi legalább háromszor a wc-n ülök, illetve még távozik is belőlem mindenféle "salakanyag", azzal jócskán lehet veszteni a súlyodból.
2009. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!