Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki Járt a magánrendelésen Dr....

Ki Járt a magánrendelésen Dr. Deák Csabánál ( meddőség)? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Ki járt már Székesfehérváron a magánrendelésén dr. Deák Csabánál? Csinált valakinek inszeminációt, és menyibe került az egész kezelés(inszem ára, gyógyszerek,tüszőrepesztő szuri...)? Hányadszorra jött össze a baba? Mi sajnos 2 éve próbálkozunk de nem jött még össze a páromnak nem lettek valami jók az eredményei és nálam is nem elég nagyok a tüszők.

#baba #meddőség #Dr Deák Csaba
2013. szept. 25. 19:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Hahó valaki valamilyen tapasztalat estleg ?????,
2013. okt. 4. 22:49
 2/2 anonim válasza:
Szia. Én most járok hozzá. Én személy szerint meg vagyok elégedve vele. Pestre jártam eleinte, de ott húzták az időmet, ezért váltottam. A kontrollra mindig 7000 Ft-ot kér, az átjárhatósági 30000, az inszem 35ezer, a szurik darabja 3000 Ft, és 12-t kaptam. Végül elmentél hozzá?
2014. szept. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!