Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi WC papírt kéne normális...

Mennyi WC papírt kéne normális esetben elhasználni kakilás után? 16/F

Figyelt kérdés
Azt is figyelembe kell venni az én esetemben,hogy nagyon szőrös a seggem. Kakilás után a nap folyamán bármikor ha valaki megszagolná a seggem büdöset érezne.Általában naponta 2-3-szor kakilok,de ha sok mindent összeeszek,akkor ez a szám több is lehet. Most akkor minden kakilás után zuhanyozzak le? Vagy mi lenne erre a megoldás? Szerintem az,hogy leborotváljam a seggemet férfiként durva lenne,viszont büdös se akarok lenni.

2013. szept. 20. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Annyit kell használni amennyivel tiszta lesz. Se többet, se kevesebbet.

Egyébként valóban sokkal higiénikusabb utána megmosakodni. Ha erre nincsen lehetőség akkor lehet kapni nedves törlőkendőt. Lehet, hogy nem hangzik túl férfiasan, de jobb mintha egész nap bűzölögnél.

2013. szept. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Én a segglyukam környékét géppel meg szoktam borotválni. Az hogy a segglyukad büdös, nem egy nagy hír, senki sem fogja szagolgatni, még akkor sem ha minden szarás után megmosod..


Én egy WC-zéshez körülbelül 5-8 szelet papírt használok el. A párom egy fél gurigával. De úgy gondolom, hogy férfiként nem kell az egész seggedet összeszarozni, a segglyukadat meg ki tudod törölni megfelelően. Ez az egész nap bűzölögsz dolog szerintem nagyon erős túlzás.

2013. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

hát azt hittem, h ma már nem olvasok h lye kérdést, de ez feltette az i -re a pontot:)

mosakodj meg a segged környékén kábeleresztés után, és sokkal jobb lesz a közérzeted:)

2013. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valahogy nem pálya ez hogy minden szarás után mosakodjak.
2013. szept. 20. 16:06
 5/8 anonim ***** válasza:
60%

mi abban nagy dolog, h wc használat után, a ruhákat leveszed, és alul megmosod magad.

törölközéssel együtt max 3 perc.

ez aztán sok idő:)

2013. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég nehezen kivitelezhető a mekiben.
2013. szept. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 hirioti01 válasza:

szerintem is

de használhatsz BABApopsitörlőt is:P

2013. szept. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
You made my day! pedig csak hajnali kettő van! Amúgy sok szerencsét! remélem találtál megoldást:D
2013. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!