Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől látszódnak az ereim az...

Vav22 kérdése:

Mitől látszódnak az ereim az ujjamban nem terheltem meg akkor?

Figyelt kérdés
Az ujjaimon a tenyerem felőli oldalon egyre jobban látszódnak az ereim lilásan a vékony kis erek. Akárkinek mutatom azt mondja, h csak megerőltettem, de nem erőltettem meg. Egész nap itthon vagyok szinte a 3 hónapos kisfiammal. Hozzáteszem eléggé depressziós vagyok, egész nap szorongok és ez már hosszú ideje fent áll. Kis szurkálósást is szoktam érezni a tenyeremben és a talpamban, valamint izzadni is szokott a tenyerem és a talpban bár lehet ez azelőtt is volt, nem tudom most fokozottan figyelek a testem jelzéseire. Mindig beképzelek mindent és pánik fog el. Segítsetek! Most ezen stresszelem agyon magam. Jah és a fejem is minden nap fáj... Fáradt, gyenge vagyok és rossz a közérzetem is.
2009. nov. 4. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
oxigénhiány. olyankor tágulnak meg az erek.
2009. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
súlyos nagyon? mit lehet ellene tenni? Mindennap sétálunk a friss levegőn...
2009. nov. 4. 13:52
 3/3 A kérdező kommentje:
jah amúgy közepesen súlyos vérszegény voltam szülés után vért vettek h kell-e vért kapnom, de nem kellett viszont mondták, h szedjek vasat, de mivel aranyerem van és a vastól meg szorulásom, így a védőnő azt mondta ne szedjem a vasat.
2009. nov. 4. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!