Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhet ha nem vetkőzök...

Mi történhet ha nem vetkőzök le az orvos előtt?

Figyelt kérdés

Minden éven egyszer van a suliban ilyen orvosi vizsgálat de sose vetkőzök le mert iszonyatosan szégyenlős vagyok és csak a saját orvosaim előtt vagyok hajlandó (nagyon nem szívesen) vetkőzni. Általános iskolában egyszer valamilyen kartont alá kellett írnom, hogy nem vettem részt ebben de nem lett semmilyen következménye. Tavaly (kilencedikben) ugyanúgy nem csináltam semmit és csak egy lapra rá kellett írni a nevemet és azt mondta az orvos, hogy szól az igazgatónak és feljelent az ántsz-nél (utólag tudtam meg, hogy ilyen nincs de rendesen beszartam miatta). Abból se lett semmi de tényleg félek az ilyenek miatt csak hát nagyon-nagyon makacs vagyok és ha valamire azt mondom, hogy nem akkor bárki próbálkozhat akkor se fogom megtenni. Ha tudom, hogy komoly következményei vannak, akkor sem. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. Mivel év eleje van számítok rá, hogy bármikor lehívhatnak minket és még csak ellógni sem tudok. Szóval lehet ebből valamilyen ügy? A háziorvosomhoz minden éven megyek ilyen vizsgálatra.

16/L


Ui: Ne próbáljatok meggyőzni!



2013. szept. 9. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj erről a háziorvosoddal, hogy ő vizsgáljon meg.
2013. szept. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Ha igazolod, hogy elvégezték a vizsgálatokat, akkor nem lehet semmi bajod belőle.


A szégyenlősségedre visszatérve azért megkérdezném, hogy strandra sem szoktál járni soha? Ott ugyanis egy csomó ember lát szinte meztelenül. Miért okoz gondot, hogy egy orvos előtt, aki valóban csak szakmai szemmel tekint rád bugyiban, melltartóban megjelenj?

2013. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utoljára 10 évesen voltam strandon és azért mert nincs olyan testem amit mutogathatok és szégyenlős vagyok nagyon még ruhában.is. Meg amúgy is.
2013. szept. 10. 14:24
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Hogyan tudom igazolni?
2013. szept. 10. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A háziorvostól kérhetsz igazolást.
2013. szept. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi már túléltük ezt. vannak jogaid, nem muszáj levetkőznöd!
2013. szept. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Én meg megértem,a strandról meg annyi,vannak lányok akik igen ritán mennek strandra,és egybe fürdőruhát viselnek és oda mennek ahol ismerőssel nem futhatnak össze.


Én sem szívesen vetkőznék kollega előtt alsőneműre,itt az első gond.Sok helyen már előre még a szem,fül,magaság vizsgálatakor is elvárnák hogy egy száll semmibe legyen az ember,már a vizsgálat előtt alíg ruhába,vagy éppen más osztálytárs előtt akarnák vizsgálgatni,akár még a legintimebb részeiket is,olvass a fiúknál.Szerintem mint iskola orvosi vizsgálat kellene némi határt húzni.


Nálunk is volt orvosi vizsgála,de alsóneműre sosem kellett vetkőzni,bementünk egyesével,gyorsan felsőt levenni,vagy polót felhúzni,lúdtalpnál cipőből kilépni,minden vizsgálat megvolt gyorsan még sem ácsorogtunk alsóneműbe.


Ha meg a házidokija megcsinálja akkor meg nincs miért aggódni.

2013. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!