Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 10-15 szem xanax vodkával...

Napi 10-15 szem xanax vodkával lekisérve részegségig hosszútávon milyen körülményekkel járhat?

Figyelt kérdés
2013. szept. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Májzsugor, májnagyobbodás. Így halt meg az egyik ismerősöm apukája is...
2013. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy jársz mint pl. szegény Amy Winehouse...
2013. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ezzel a kombóval nem is kell hosszú távra tervezni...
2013. szept. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A barátnőm ezt csinálj kb minden este, de heti 1x minimum...nagyon aggódom érte, bipoláris depressziòban is szenved, nem tudom kinek szólhatnék. És csak nevet rajta, azt mondja, hogy lesz.arja és hogy ezt élvezi :(
2013. szept. 5. 21:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is ezt csinálja és semmi baja nincsen neki.
2013. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem is eszik, ugy néz ki, mint egy anorexiás. Komolyan aggódom érte, nem lehet bevinni kórhàzba vagy valami? Nem akarok vele szakítani és azt sem, hogy meghaljon. De szerintem az a célja, mert nem figyelem felkeltés az tuti én is csak nem rég tudtam meg és részegen elmondta, az előbb felhívtam es tuti, hogy mosz is van benne valami...
2013. szept. 5. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha teheted, vidd kórházba mielőbb!

Az alkohol felerősíti a szedatív hatásokat minden benzodiazepinnél. Előfordulhat szívleállás is ekkora adagoknál (méghozzá elég sanszos)! A májkárosodás később lép fel, de kegyetlen dolog... nem érdemes kockáztatni.

2013. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!