Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért ropognak a csontjaim?

Miért ropognak a csontjaim?

Figyelt kérdés

Főleg a vállam, ha vállkörzést csinálok akkor nagyon ropog, főleg ha hátra csinálom. A hátam a gerincemnél is ropog, meg a lábam is. Mitől lehet? Kézilabdázom, de nyári szünetben nem voltak edzések,akkor kihagytam 3 hónapot, és már fél éve megvannak ezek a ropogások.

17/f


2009. nov. 1. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ropog nem csak a vállam hanem a könyökömnél is..,mikor pl. súlyzózom!Nem tudom mitől lehet,pedig még csak 28 vagyok!Én is kiváncsi lennék ha valaki megtudná irni h. mitől van..
2009. nov. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nemvagyok orvos, nem tudok pontos okot mondani.. nekem meg a hátam ropog gyakran meg a bokám.. szerintem ez természetes

viszont, valahol azt olvastam hogy ha pl kiropogtatod a hátad vagy a kezed, akkor az egészséges, és egyáltaán nem káros mint ahogy azt sokan mondják:)

2009. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem az ÖSSZES izületem így ropog,elég rossz,izületi lazaság okozza
2009. nov. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!