Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki járt Kállay Miklós...

Fónyad Brigitta kérdése:

Valaki járt Kállay Miklós Nőgyógyászhoz? Ha van véleményetek létszi írjátok ke.

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok milyen doki??

2013. aug. 30. 15:15
 1/1 Jucikaa válasza:
20 hetesen minimális vérzéssel találkoztunk a fhv-i kórház ügyeletén szombat este. Durván vizsgált, még a nővérkének is megmutatta, hogy ezt nézze mi van itt!!!?? Nekem nem mondott semmit, csak amikor zokogva kérdeztem, hogy mégis mi van? Felküldött a szülőszobára, hogy ennek a terhességnek vége. Semmiféle emberséget nem mutatott, viszont reggel amikor felsőbb utasításra meg kellett ultrahangoznia (kelletlenül ugyan, de megtette) de még az orrom alá dörgölte, hogy magzatvíz is alig van! Az igaz, hogy a kisbabát elvesztettem (1 hét múlva), de gondolom nem tett jót neki az egész éjszakai szülőszobai gumilabdázás, amit a doki véleménye alapján a szülésznők tanácsoltak!
2015. jún. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!