Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor az ember...

Milyen az, amikor az ember nem kap levegőt, azaz nem jut oxigénhez?

Figyelt kérdés

Gondolom még senki nem fulladt meg, aki ír, csak a folyamatot hogy lehetne elképzelni..

Házidolgozathoz kéne. És már unom a sok szakszavas blablát.

Tehát hogy zajélik ez az egész.

Esetleg ha valaki volt már hasonló helyzetben, mármint oxigénhiányos állapotban, és leírná a tapasztalatait, az is érdekelne. Előre is köszönöm.


2009. okt. 30. 20:02
 1/7 anonim válasza:

olyan érzés mintha fojtogatnának


by:Gremio

2009. okt. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az nagyon szar. én már majdnem megfulladtam vízalatt mert szakadék volt a fenéken. és elsüllyedtem. első a szédülés.
2009. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen, de egyszer valami rohamféle jött rám, kapkodtam a levegőt, és elkezdtem szédülni, de szerencsére ennyi volt...
2009. okt. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát.. nekem víziszonyom van, mert már többször volt fulladásos élményem. Ami a legjobban megmaradt az egészben, az nekem a rémület, hirtelen mindent elfelejtettem csak a kiutat kerestem a vízből. Komolyan mondom, semmire nem emlékszem a rémületen kívül.Tudom, hogy ezzel valószínűleg nem sokat segítettem, de legalább kiírtam magamból:)
2009. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki: addig tartsd vissza a lélegzeted, ameddig csak tudod, amikor már nagyon kéne a levegő, még akkor is tartsd vissza pár másodpercig. Azért ha szédülni kezdesz, akkor már vegyél :)
2009. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kereshetsz a neten is beszámolókat halálközeli élményt átéltektől, biztos van fulladásos is. Ha tudsz angolul, még többet találsz (NDE - near death experience).
2009. okt. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2009. okt. 31. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!