Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez betegség? Vagy csak kimerül...

Ez betegség? Vagy csak kimerültség?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy már két napja gyógyszert szedek lázra, de én feleslegsnek találom mert nem hiszem, hogy beteg vagyok, nem vagyok rosszúl, torkom sem fáj, szóval csak annyi, hogy lázas vagyok, és nem tudom miért, érzem, hogy az vagyok mert meleg az egész testem, de például amikor kifújom a levegőt az hideg (lázasan meleg szokott lenni), én me már nem akarok több gyógyszert szedni, és még annyi, hogy éhes sem vagyok, tegnap ettem egy darab szendvicset, egy kis szőlőt és egy darab nektarint, a gyomrog korog de a kaját nem kívánom, most reggel is gyomorkorgásra ébredtem de csak inni tudtam, enni nem, és még egy kérdés, lehetséges, hogy ez kimerültség miatt van? 3 napja annyit aludtam mint amennyit egy éjszaka alatt kéne, tökmindegy mikor fekszem le, korán felkelek és nem tudok visszaaludni

2013. aug. 25. 08:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Az álmatlanság nem tett jót az immunrendszerednek és valszeg felszaporodott valami vírus.


Találd meg az elalvás módját.

2013. aug. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!