Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez a...

Szerintetek normális ez a magasság 14 évesen?

Figyelt kérdés
174 cm és 76-78kg (zömök vagyok, ennek nagyrésze izom, nem vagyok szálkás). Néha kicsinek érzem magam néha nem. Az osztályomba majdnem a tornasor végén áltam de az unokatesom osztályába meg legelöl álltam volna.. De ismerek 14 évest aki 183cm, melette eltörpülök. Viszint nagyon sok 12 évest láttam aki majdnem akkora mint én...Teljesen meg vagyok zavarodva hogy manapság mi számit normálisnak 14-15 évesen.

2013. aug. 25. 01:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez is normális meg a 160 cm is. Sétálj végig az utcán és meglátod mennyire különböző az emberek magassága. Nincs igazán olyan, hogy "normális magasság", ki milyen géneket örököl, akkora lesz. :)
2013. aug. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Marha nagy vagy 14 éves létedre:DD de szerintem ezekhez a kilókhoz még jó is.Melléd állnék így 17 évesen a 160 centimmel...kiröhögnének az emberek XDD (engem) XDD.. mondjuk én szeretek kicsi lenni.:)
2013. aug. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

189 vagyok 16 éves korom óta

17f

2013. aug. 25. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Átalában 165-170 cm az átlagmagasság, persze sokan ezalatt/felett vannak.
2013. dec. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!