Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megy el a bal lábamból az...

Megy el a bal lábamból az erő. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem erőltetem meg, sőt nem is járásközben történik. Általában amikor fekszem vagy ülök. Olyan mintha el lenne zsibbadva de mégse...érzem, hogy nincs erő benne (mintha viszketne). Éjjel is arra ébredtem, hogy éreztem, hogy megy ki az erő a lábamból, utána mintha rángatózott volna és helyrejött. Ez ismétlődött kb egy óráig, amíg el nem aludtam. Fájni nem fáj, tudok járni, csak amikor pihentetem akkor történik.


Mi lehet a gond?


2013. aug. 22. 19:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!