Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a horkolással?...

Mit kezdjek a horkolással? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy alapjáraton nem horkolok, csak amikor nagyon fáradt vagyok és úgy fekszek le.

3 éve mikor szültem a babámat nagyon kellemetlen élmény volt a kórházban lenni (3 hétig voltam bent, császárral szültem) és nem tudtam rendesen pihenni se szülés előtt se utána.

6-an voltunk egy szobában, teljesen jól elvoltunk így együtt egész nap, de mikor már a 2. éjszakát is végighorkoltam utána nem nagyon beszélgettek velem, úgy néztek rám, mint egy tömeggyilkosra, mintha legalább diret csinálnám, hogy ne tudjanak tőlem aludni.

Volt aki átment másik szobába, összesúgtak mögöttem, na meg a szememre is vetették elég bunkó stílusban.

A 3. nap után már szóltak a csecsemős nővérnek, aki kb 10 percenként szó szerint felrázott álmomból mikor horkoltam.Elég kellemetlen volt így császár után, ráadásul én ugyanolyan hullafáradt voltam, mint ők, már a sírógörcs kerülgetett, 5 nap után a babám sírására sem ébredtem fel olyan mély álomba zuhantam, annyira ki voltam merülve.

Pár nap múlva megint szülök és a meleg miatt megint nem tudtam aludni hetek óta rendesen, a férjem már szólt, h 3. napja horkolok megint.Annyira megalázó volt 3 éve, hogy rendesen rettegek ettől.Progis császár lesz megint, ráadásul az alapítványi szoba is úgy működik a kórházban, hogy nem lehet előre lefoglalni, vagy van vagy nincs szabad egy ágyas szoba mikor befekszek.Ti mit tennétek?



2013. aug. 20. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden pózban horkolsz? Anyukám például csak akkor, ha a hátán fekszik. Ha egy szobában vagyunk (például nyaraláskor), direkt mindig az oldalán alszik, hogy ne horkoljon, és én is tudjak rendesen aludni.
2013. aug. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bármilyen pózban ilyenkor...de császámetszés után nem tud válogatni az ember.Ilyenkor csak háton lehet aludni, bármennyire is utálok (mindig hason tudtam rendesen aludni).
2013. aug. 20. 17:00
 3/5 tetris ***** válasza:

Most miért izgatod magad olyan dolog miatt, amiről nem tehetsz? Nyilván a nyálkahártya így szülés idején mindenütt megvastagszik a szervezetben, ezért van a horkolás. Ezt tudatosan befolyásolni nem tudod.

Az talán segíthet, ha viszel magaddal olyan orrsprayt, ami kamillás kivonatot tartalmaz, és nincs benne gyógyszer, csak az orrnyálkahártya duzzanatot csökkenti, így nem fogsz horkolni. Ezt a patikus tudni fogja, hogy melyik. Alig prá szár forint.

Na jó, felmegyek a hálóba, és megnézem neked a nevét.

Na, itt vagyok. Otrivin-allergia orrspray.

Jön egy markáns hidegfront is, úgyhogy nem lesz semmi gáz. Nyugi!!!!

2013. aug. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, ki fogom próbálni:) Azért izgatom magam, mert én hiába, hogy nem tehetek róla, borzasztó megalázó volt pár éve ez az élmény amit leírtam, és nem vágyok rá, hogy megint átéljem. :(
2013. aug. 20. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! Használ a spray?
2013. aug. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!