Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség, meg fogok fulladni?

Segítség, meg fogok fulladni?

Figyelt kérdés
ma ettem olyan 3 óra körül, és azóta köhögök. és mitha nehezebben kapnám a levegőt néha ilyen nyálkás 'izé' is jön fel. ez a köhögés úgy jön, hogy érzem hogy valami irritálja a légcsövem légzéskor. ma aludtam is délután fele, akkor nem köhögtem. legalább is megkérdeztem a jelenlévőket. most akkor mi baj velem étel lenne a légcsövembe?

2013. aug. 15. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Meglehet, hogy félrenyeltél valamit.. bár az általában nem szokott csak úgy bemászni a légcsövedbe, hanem egyből vad köhögésben tör ki az ember.

Vagy allergiás reakció az étellel szemben.

Vagy egyszerűen valamit elkaptál, és most jön ki rajtad. Az, hogy evés után kezdődött, lehet puszta véletlen.

2013. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már megfulladtál volna.szerintem csak beteg vagy.
2013. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy refluxos vagy és a gyomorsavad jön vissza. Evés után ez néha előfordul. Elvileg van rá gyógyszer.
2013. aug. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!