Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Valakivel volt...

SEGÍTSÉG! Valakivel volt ilyen vagy ismerősötökkel történt már? Cholesteerol-polypusokkal mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Ma voltam UH-n ez az eredmény:

egy 4mm átm. és melette egy kisebb cholesterol-polypusnak inponáló többlet látható.

A hepar kettő harántujjal haladja meg a bordaívet, szerkezete homogen.

Szabályos lépstructura.

A vesék a légzési kitérést követik, alakilag épek, pa-py arány megtartott. Mindkét vesében teltebb kelyhek.

A mérsékelten telt vesica urinaria fala szabályosan látszik.

-Polyp Cholecystae

-Observati


Holnap megyek a laboreredményért és viszem a háziorvoshoz. UH-n az szakember azt mondta, hogy ez gyakori esett, és különösebben nem nagy probléma.

De én nagyon félek, mert egészségesen élek, és nem értem, történhet velem ilyen. 17 éves vagyok. Tesi-biológia tanár akarok lenni. Nos az lenne a kérdésem, hogy veletek vagy az ismerőseitekkel történt-e már ilyen. Ha igen, akkor ez halálos lehet? Műteni kell? Azt olvastam, ha nagyobb lesz akkor leszakadhat a falról és kő lehet belőle amit műteni kell. SEGÍTSÉG! NAGYON FÉLEK!!!!! :((



#vese #epe #műtét #cholesterol-polypus #telt vesekehely
2013. aug. 12. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy csak ennyi a bajod.Én szívbeteg vagyok,vérnyomásbeteg,allergiás,refluxos,gerincemmel és a szememmel is baj van,ekcémás is vagyok,és 5-ször műtöttek,ezen kívül 3-féle gyógyszert kell szednem naponta,és még 100 bajom van,és mégsem félek.Havonta járom a kórházakat.

14/F

Én is egészségesen éltem/élek.

2013. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úristen. Sajnállak! :( De akkor is én rendszeren sportolok, gimiben tanulok, zongorázok.Várom a válaszokat, hogy ez akkor mit jelent? Ezzel a "betegséggel" focizhatok tovább versenyszerűen?
2013. aug. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!