Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szeretnem begyogyszerezni...

Szeretnem begyogyszerezni magam hogy kicsit rosszul legyek. De nem akarok meghalni tole! Mibol es mennyit vegyek be?

Figyelt kérdés
elegge csalodott vagyok..es mar csak ez az egy megoldas maradt hogy a baratom vegye eszre mennyire szereteme s hogy velem maradjon... hulyesegeket nem kerek! koszi :|
2013. aug. 7. 19:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az én barátnőm ezt csinálná úgy hagynám ott mint a huzat felé se néznék többet. Hidd el ez nem megoldás csak jobban elrémiszted
2013. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én még föl is pofoznám!!!
2013. aug. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj ilyen hülyeséget. El akar hagyni, vagy mi? Azzal akarod magadhoz láncolni, hogy begyógyszerezed magad? Hidd el nem fog jobban szeretni, max. elhagy vagy csak kényszerből lesz veled. Mégis hány éves vagy, mert felnőtt ember nem csinálna ilyet. De ha ennyire hülye vagy meg is érdemled.
2013. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha azt akarod,hogy egy szánalmas p.csának tartson és végleg eltávolodjon,csak csináld. Nekem is volt egy exem,aki konkrétan öngyilkossággal fenyegetőzött ha elhagyom..kinevettem és mondtam neki,hogy tegye csak, felnőtt ember,az ő élete..undorító manipuláció,nagyon megvetem az ilyet. Érzelmi zsarolás és ha alapból csak a félelem miatt marad veled,az már veszett ügy..tönkreteszed az életét. Ne legyél gyerekes. Ülj le vele beszélni, mondj el mindent. Ha nem érdekli,az nem azért van,mert nem hisz neked,hanem esetleg ő már lezárta. Akkor meg felesleges hülyeségeket csinálnod.
2013. aug. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hülyeséget nem kérsz????????????

Ne is, annak itt vagy te...

ez a létező legszánalmasabb figyelemfelkeltési mód, és sok mindent elárul, de a szeretet az utolsó. Az ember nem zsarolja így azokat, akiket szeret.

Buta vagy, fel kéne nőnöd.

2013. aug. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zsarolással akarod magadhoz láncolni? Én nő vagyok, de ha egy pasi így akarna magához kötni, nem befolyásolná a döntésemet - elhagynám mint a sicc. Nehogy már. Milyen önzőség ez? Gondolod, ha ezzel a "remek módszerrel" megtartanád egy rövid ideig (mert hosszú távon biztos nem maradna), nem keresne melletted mást? Olyat, aki nem tesz ilyen gyerekes dolgot azért, hogy "megtartsa" a párját.

Ezt gondold végig. És elhiszem, hogy nem kérsz több hülyeséget, hiszen bőven elég neked a sajátod... pont ezért válaszoltam értelmeset.

26/N

2013. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerencsétlen
2013. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!