Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fogyni akarok?

Mit tegyek ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Túlsúlyos vagyok , Szerbiában élek ahol a hegyekben egy csigota ( cigota ) nevezetű hely van ahol a túlsúlyos gyerekek fogyni bírnak ! EZ úgynevezett tábor féleség 2 hétig tart tavaly amikor 12 éves voltam el akartam menni de nem bírtam mert csak 13 éves kortól lehet menni . Idén amikor 13 éves vagyok megint lehetősig nyílt arra hogy lehet menni , szüleim el akarnak küldeni meg valahol én is elakarok menni . Csak az a bajom , hogy nem sokat szoktam távol lenni az otthonomtól teljesen idegen környezetben . Amikor el utazok valahova akkor meg jól vagyok egy ideig és utána el kap a honvágy . 2hét számomra rengeteg de az egéségem miatt meg el kellene mennem mert csak telek és nem tudok fogyni ! Félek be vállalni ! Nem tudom mit tegyek aki át tudja érezni a helyzetemet annak válaszát tárt karokkal várom !

Előre is köszönöm !


2013. júl. 12. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Bátorság menny el és meglátod megnő az önbizalmad is.
2013. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elmész és kész. Buli lesz. Nem leszel egyedül, ismerkedsz, hamar megszereted. Ha mégse, nem börtön, hazamehetsz.
2013. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Láttam tvbe az ilyen dagitáborokról szóló műsort és mindig az a vége hogy nagyon jó barátok lesznek mind és sokat fogynak, nyugi bírni fogod én is voltam már és imádtam.

OFF

Ha már ilyen jó választ adtam trollkodás helyett nyomd már légyszi a felfelé ujjat mert a sok k.csög lerontotta az átlagom.

2013. júl. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!