Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a kóláról?

Hogyan szokjak le a kóláról?

Figyelt kérdés

Nos az a baj hogy régen utáltam a kólát, anyám se engedi/engedte hogy kólát igyak, de néha kimegyünk a haverokkal valami boltba ahol le lehet ülni és mostanába én is mindig kólát iszom. 1 hete "szoktam rá" és nem bírom ki nélküle. Itthon meg ugye nincsen, és ez is nagyon rossz, h minden nap ki kell mennem és magam vennem kólát...

Csak egy kicsit akartam inni, de ha 1 napig nem iszom akkor már kimegyek venni.


2013. aug. 4. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ma még mindig nem ittam, de elég nehezen bírom... Nem is hittem volna hogy ilyen nehéz leszokni egy ilyen egyszerű italról... Egyébként teljesen nem akarom abbahagyni a kólázást... Leírnátok kb mikor igyak? pl hetente naponta, kétnaponta. Szal milyen időközönként igyak hogy ne legyen káros? :D
2013. aug. 5. 13:10
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát őszintén nekem fura, hogy ilyen könnyen rászoksz, neked tuti erős hajlamod van rá.


Most nem tudom mikor káros, mikor nem, én heti szinten elfogyasztok 1 litert, ha társasággal vagyok. (Mozi, útközbe, vagy bármi...)

2013. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
lehet h túl erős hajlamom van rá, de egyépként már csökkentettem egy kicsit. köszi azér a válaszokat, de még váromm :D
2013. aug. 13. 09:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!