Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Arc izzadás elleni szer?

Arc izzadás elleni szer?

Figyelt kérdés

A tv-ben valamelyik nap épp csak elcsíptem egy gyógyszertárban kapható izzadásgátló reklám végét és ha jól értettem akkor arcra is használható.

Azóta sajnos nem láttam sehol ezt a reklámot, és a nevét sem tudom.

Valaki tudja esetleg a nevét?



2013. aug. 2. 15:27
 1/8 anonim válasza:
Az Idros gél lesz az szerintem. Engem is érdekel, de állítólag 7-8000 Ft-ba kerül, úgyhogy csak akkor ruházok be rá, ha olvasok pozitív tapasztalatokat.
2013. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen ez az! Nagyon köszönöm!

Ha valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban azt szívesen elolvasnám! :)

Tényleg elég drága :S a spray 3500Ft a gél 6990Ft az internet szerint.

2013. aug. 2. 16:13
 3/8 anonim válasza:

Szívesen.


Ebben a topikban én is felvetettem a kérdést: http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..


Sajnos még nem jött rá válasz, de írta valaki, hogy megvette a spray-t, az is érdekel. Hátha beszámol róla, hogy hatott-e.

2013. aug. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudod esetleg, hogy csak a gélt lehet arcra használni vagy esetleg a sprayt is?

Mert ahogy olvastam az általad feltett kérdésnél írják, hogy nagyon hasonló a Solutiohoz összetételre...

Azt pedig már használtam (tenyérre) de szinte csak rosszabb lett ezért az olcsóbbat szeretném előbb kipróbálni.

2013. aug. 2. 16:49
 5/8 anonim válasza:
Szerintem csak a gélt, bár nem tudom pontosan, hogy melyik összetevő miatt nem lehet a hagyományos izzadásgátlókat arcra használni. Talán az alumínium miatt. A termékleírásoknál is csak a gélhez írják, hogy arcra is jó. A spray-nél pedig nem írják, hogy alumíniummentes, csak a gélnél. Ha az Idros spray és pl. a Solutio Antisudorica összetevői kb. azonosak, akkor felesleges kiadni rá több ezer forintot. Egy arcra, fejbőrre hatásos szerre viszont nagy szükségem lenne, ezért reménykedek benne, hogy a gél tényleg hatásos.
2013. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem is az lenne az igazán fontos. :S De akkor én is várok pár véleményt aztán majd kiderül... :)
2013. aug. 2. 17:58
 7/8 anonim válasza:
Sziasztok! Kiprobaltatok azota? En is kivancsi vagyok!
2016. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Caroleins84 válasza:
Sziasztok!Én már több,mint 4 hete használom az Idros Sensitive izzadásgátló gél arcra,de sajnos semmi eredmény.Annyi,hogy még jobban izzad tőle az arcom. :( :( Nekem nem vált be!!! :( :(
2018. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!