Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha azt gondolom, h diszpraxiám...

Ha azt gondolom, h diszpraxiám van, akkor mit csináljak? Kell ezzel vhova fordulni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 24. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Ha nagyobb akkor a szüleidnek és a tanároknak nem tűnt fel eddig? miből gondolod, hogy az van?
2009. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
húúú bocsánat valami miatt diszlexia-nak olvastam... nem vagyok ma százas:-) bocsánat
2009. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ideggyógyászatra kellene menni. Kérdés , hogy miben nyilvánul ez meg.
2009. okt. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Például hogy nyitom ki az ajtót,és teljes lendülettel belecsapom az arcomba,majd beleverem a lábam is... Szóval ilyen ügyetlenkedések sorozata,de már ez szerintem nem egészséges tartomány,vagy én nemtom,ennyire béna embert nem ismerek magamon kívül,aki MINDENT elbénázna,mindenbe megbotlana,stb:S Nagyon rossz...
2009. okt. 25. 22:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát fordulj hozzám. Én fogom megcsinálni a Magyar Diszpraxia alapítványt, már van rá 400 Ft-om. Hja nekem is van, én nem vagyok béna csak feledékeny, gyenge matek, elvesztek mindent, nem tudok nyakkendőtkötni és érthetetlen a beszédem. Már írtam az USA nagykövet asszonynak, ott többet foglalkoznak vele, MO-n nem is ismerik az orvosok.
2012. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!