Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érzem hogy a fülembe ment a...

Érzem hogy a fülembe ment a víz! Hogyan tudnám kiszedni?

Figyelt kérdés
Ma strandon voltunk és belement a víz a fülembe! Normális válaszokat! köszi :)

2013. júl. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
hallod ahogy csurog benne?
2013. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Ugrálj azon a lábadon amelyikbe bele ment a víz.

Komolyan!Nekem segíteni szokott.

2013. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen érzem :)) már próbáltam ugrálni :)
2013. júl. 27. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

Menj el időpontot kérni fülészetre. Kimossák és kiszedik a benne lévő cuccot. Nagyon kellemes érzés, utána tök jó! Mielőtt mész, előtte este egy-két csepp étolajat cseppents a füledbe, hogy a dokit segítsd. Na meg magadat...

Saját tapasztalat, én is voltam így. Ha nem jön ki pár nap alatt magától, nincs értelme húzni. Én anno fél évig húztam, nem volt semmi értelme. A fura az volt, hogy az agy hozzászokik a csökkentett halláshoz, így utána pár napig irtó hülye érzés volt normálisan hallani. Szóval hajrá! :-)

2013. júl. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem idegen test ment a fülébe, hanem víz! A lábon ugrálás szokott segíteni.
2013. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Ki beszélt idegen testről??? A cucc = benne lévő zsír + a víz, ami nem jön ki. Ugráltam hónapokig, b...hattam!
2013. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!