Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Babaolajos vatta szorult a...

Babaolajos vatta szorult a fülembe, nem tudom kiszedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hagyományos fültisztítóval akartam kicsit kipucolni a fülemet, babaolajba mártottam és elkezdtem forgatni a fülemben, mire a vatta lecsúszott róla mélyen a hallójáratban, és sehogy sem tudtam kiszedni. Próbálkoztam orvosi csipesszel, de csak mélyebbre nyomódott. Próbáltam kimosni langyos szappanos vízzel, nem jött ki. Mivel próbálkozzak? Vagy várjam meg a hosszú hétvége végét és forduljak orvoshoz??? Nem lesz baj ha addig bent marad???

2012. okt. 31. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
azonnal ügyelet! lehet az is hogy megsérült a halló járat.. na nyomás! oszt megírni hogy mivolt.
2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj be most az ügyeletre, mert ebböl komoly baj lehet.
2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne próbálkozz a kiszedésével mert nagyobb bajt csinálhatsz vele. Az orvosi ügyeletre menj el ott tudnak segíteni.
2012. okt. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de én egy világvégi kis faluban lakom, itt nincs is ilyesmi
2012. okt. 31. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:

szerintem ne próbálkozz a kiszedéssel, nehogy bajod essen

ügyeletre nem tudsz menni?

2012. okt. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

nem tudok, azt sem tudom mi az az ügyelet...

itt csak úgynevezett körzeti orvos van. oda lehet hétköznap elfáradni ha baj van. hétvégén mindenki vigyáz magára általában.

2012. okt. 31. 21:43
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez esetben,semmit ne csinálj!Ne nyúlj hozzá,ne piszkáld.Eszedbe ne jusson megvárni a hosszú hétvégét.Holnap reggel első dolgod legyen a legközelebbi város ünnepi orvosi ügyeletének felkeresése.Ilyennek minden városban kell lennie.

Ez a durva azért.Normális helyen ez már egy múló emlék lenne,neked meg így kell éjszakáznod...Majd írd meg mivolt.

2012. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ez a vidéki valóság(show)... régebben még sokkal roszabb volt a helyzet, mert patika sem volt, most már van egy héten 3 nap. a körzeti orvos viszont nagyon lelkiismeretesen végzi a munkáját, le a kalappal előtte. egyébként most megnéztem alaposabban és ez a fültisztító szerintem nem teljesen szabványos, ugyanis a vatta alatt nincsenek apró rovátkák, amik megakadályozhatnák a vatta lecsúszását...
2012. okt. 31. 22:24
 9/10 anonim ***** válasza:
hogy vagy?
2012. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a tanácsokat, szerencsére még tegnap sikerült kiszedni a beszorult vattát...

egy hasonló műnyag csövecskével szedtem ki végül, mint amivel betuszmákoltam, csak az volt a különbség, hogy ennek a végén voltak rovátkák. egyébként ha valaki hasonló helyzetbe kerül, javaslom a horgolótű használatát. ezenkívül mindenki ellenőrizze fültisztítás előtt, hogy stabilan áll-e a vatta a műanyag végén...

2012. nov. 2. 02:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!