Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi az oka a tömeges viszketésnek?

Mi az oka a tömeges viszketésnek?

Figyelt kérdés
mostanában valamiért a családunk minden tagját rejtélyes viszketegség kinozza éjjelente, nem érezni csípést csak különböző helyeken kezd el viszketni és már nem egy ismerőstől hallottuk, hogy ugyanebben szenvednek, mi lehet ennek az oka?
2013. júl. 24. 07:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is hasonló cipőben járunk. Nincs bent szúnyog, átmostam mindent. Egyszer fogtunk, egy tűhegynyi, alig látható fekete szálló "rovart" aminek önmagához képest nagy v alakú szárnya van. Azt mondják az csíphet. Én is szeretném tudni mi van.
2013. júl. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A bőrötökön látni valamit, és merre viszket legjobban?

Fontos kérdések.

2013. júl. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az erős éjszakai viszketés, mely a család minden tagját kínozza, eléggé rühességnek hangzik (az atka szabad szemmel nem látható).

Bőrgyógyászatra kell vele menni.


Itt egy kis ismertető:

[link]

2013. júl. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,pontosan ezért kérdeztem én is. Az éjszakai,"tömeges" viszketés leggyakoribb ok rüh fertőzés. Ebben az esetben a viszketést először a hajlatokban(könyök,ujjközök),később az egész testen jelentkezik nyaktól lefelé és kis heges pöttyöket,esetleg "járatokat" látni a bőrön. Menjetek bőrgyógyászhoz!!!
2013. júl. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szinte mindenhol jelentkezik a viszketés, nem csak a hajlatokban, kis piros duzzanatokat látni a helyükön, tegnap este megint kezdtem érezni, de átmentem a másik szobába és nyugodtan aludtam reggelig, semmi gond nem volt.
2013. júl. 25. 08:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Csak először van a hajlatokban,később a fej kivételével az egész testen. Menjetek orvoshoz!
2013. júl. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!