Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a francért vagyok ilyen...

Mi a francért vagyok ilyen sovány?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

39kg vagyok 14 évesen, 160cm magas vagyok. Változatosan táplálkozom, édesapám minden nap főz. Nem vagyok vegetáriánus. Mindent megeszek, reggelizek minden. De mégsem jön rám egy gramm súly sem.



2013. júl. 6. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan szerencsés emberek, hogy ehetnek akármennyit, mégsem híznak egy dekát sem.

Amúgy, ha nagyon zavar, akkor menj el dokihoz. Van egy barátnőm, aki hasonló cipőben járt pár éve, ő is rendkívül sovány volt. Az orvosa is aggódott érte, ezért elküldte vizsgálatokra, mert sokszor hormonprobléma is állhat a háttérben. Végül nála is kiderült, hogy a pajzsmirigye rendetlenkedik.

Ezzel nem azt mondom, hogy neked is valami hasonló problémád van, de akár ez is állhat a háttérben, de azért ez nem olyan valószínű. Továbbra is egyél annyit, amennyi jólesik. :)

2013. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fiú vagy, vagy lány? De am nyugi fog még ez változni.
2013. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú
2013. júl. 6. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Növésben vagy, szóval pár év alatt még rengeteget változhat a testalkatod. Egy kis mozgással, erősítéssel rá is segíthetsz, hogy ne tűnjél véznának.
2013. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja növésben vagy, szívás! De sorstársak vagyunk, én is 14♂ 184 cm és 56 kg én is sokat eszem, de nem hízom, ez van. Majd ha felnövök, vagy úgy 16 év körül már normál méretem lesz (legalábbis remélem...)
2013. júl. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!