Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér, vagy...

Szerintetek kövér, vagy sovány vagyok? Merjek felvenni bikinit nyárra?

Figyelt kérdés

165 cm vagyok,és 46 kg.Testalakomat nem szeretem,mivel a vállam széles,és a csípőm is viszonylag.Önbizalmam 0,szóval szerintetek kövér,vagy sovány vagyok?Merjek felvenni bikinit?


13/L


2013. jún. 4. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem fogyj még 20 kilót, és úgy már felvehetsz...


Istenem komolyan azt hiszed h kövér vagy?

2013. jún. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 165 cm vagyok, és 58 kiló.

Akkor én mit szóljak?

Pedig én sem vagyok kövér.

2013. jún. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
165cm és 46 kg. Te nemhogy kövér nem vagy, de már inkább sovány vagy.
2013. jún. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon kövér vagy, éheztesd és hánytasd magad...



Most komolyan, mit vársz? Hogy elkezdünk isteníteni, hogy "jaaj dehogy vagy kövér, tökéletes alakod van"? Ebből már az oviban ki kéne nőni.

2013. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az egy dolog,hogy ezt te kívülről hogy ítéled meg,utolsó válaszoló.De tudod belülről annak érzem magam,pl. futás közben...
2013. jún. 4. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod tölts fel képet és linkeld be, de privátban is linkelheted (nő vagyok és nem fogom felhasználni semmire). Az biztos, hogy nem vagy kövér de szerintem az alakoddal sincs probléma. Ha küldenél képet szemből és oldalról fotózva akár a bikiniben is, amit majd viselni szeretnél, jobb tanácsot tudnék adni. Egyébként még nagyon sokat fog változni az alakod és az is lehet, hogy a te testalkatodra nem szerencsés bikinit választottál és azért látod magad kövérnek vagy rossz alakkal rendelkezőnek.
2013. jún. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Anyám... 13 évesen mit számít, hogy bikiniben hogy nézel ki? Még kislány vagy... senki nem fog nézni...
2013. júl. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az utolsóval. Ha családdal vagy (igaz)barátokkal mész, akkor ne érdekeljen, érezd jól magad. Én nagyon kövéren is elmentem még fiatalabb koromban, mert anyámék mentek és én is akartam. Én is égtem, de amúgy senki nem bámult meg, senkit nem érdekelt. Lehet, hogy összesúgtak a hátam mögött, de az meg kit érdekel. Úgysem látom őket többé, meg különben is. Kövér vagyok, strandra mentem, na és akkor mi van? Vagy ha beszólnak, hogy bálna. Na és akkor, bálna, és? Ezeknek annyira nincs semmi értelme, nem kell vele törődni.


Esetleg az osztálytársaktól lehet tartani picit, pl. osztálykirándulásokon. Én olyankor soha nem is mentem be a vízbe (csak általános elején, később soha).


De te nyugodtan menj be bikiniben a strandra bárhol, mert tényleg inkább vékony vagy. Az alakoddal meg nem hinném, hogy viccelődnének. Majd azokat a csajokat lesik, akiket vonzónak találnak (akár téged is ;)). De ha valaki nem 150 kg, tehát nem lóg ki nagyon, azzal nem foglalkoznak. Az, hogy neked kicsit más a testalkatod, nem jelent semmit, senkit nem fog érdekelni.

2013. júl. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!